Liitokala Нови оригинални NCR18650B 3.7 V 3400 mAh 18650 литиум батерија на мобилни уреди Батеријата

Liitokala Нови оригинални NCR18650B 3.7 V 3400 mAh 18650 литиум батерија на мобилни уреди Батеријата

-76 %

DEN 161.04

Ново

Това е достапна

боја: 1pcs, 2 парчиња, 3pcs, 4pcs, 5pcs, 6pcs
Поставете Тип: Само Батерии
Пакет: Пакет 1
Батеријата Број: 1/2/3/4/5/6pcs
Замена На Батеријата: No
Бренд Име: liitokala
Тип: Li-Ion
Број На Модел На: NCR18650B
Номиналниот Капацитет: 3400mAh
Големина: 18*65mm

Најдобрите понуди во категоријата