Девојки Фустан Chiffon деца 's фустан со неправилни 2017 Училиште Децата Вечер Партија Фустани Цвет 13 боја големина 2T Да 12T

Девојки Фустан Chiffon деца 's фустан со неправилни 2017 Училиште Децата Вечер Партија Фустани Цвет 13 боја големина

-90 %

DEN 204.00

Ново

Това е достапна

Дете НИ Големина: 2T, 3T, 4T, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името: Деца
Пол: Девојки
Силуета: Асиметрични
Бренд Име: Bliheart
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација: Цвеќиња
Материјал: Полиестер,Памук
Sleeve Стил: Редовни
Шаблон Тип: Цврста
Вграден Градник: No
Број На Модел На: GH0729 облечи девојка
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Стил: Европски и Американски Стил
Фустани Должина: Средината На Теле
Јака: О Деколте
фустан стил: неправилни фустан
боја: 13 боја
Големина: 2-12T
девојки фустан: лето облечи
Фустани: деца фустани за девојки
девојка фустани: девојки лето облечи
девојка: децата се облекуваат
децата се облекуваат: девојки фустан летото 2017
девојки фустани возраст 10: девојки фустани летото 2017 деца
Училиште Се Облекуваат: вечер фустан

Најдобрите понуди во категоријата