Преносни Микрофибер Duster Автомобил Чистење со Четка Tools Автоматски Клима-состојба Почиста Додатоци За ФОЛКСВАГЕН БМВ Форд, Хонда, Нисан Тојота

Преносни Микрофибер Duster Автомобил Чистење со Четка Tools Автоматски Клима-состојба Почиста Додатоци За ФОЛКСВАГЕН

-70 %

DEN 147.60

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Налепници
дизајн: зборови
Објектот Должина: 16.5cm
Објектот Дијаметар: 16.5cm
Објектот Висина: 2cm
Налепница Сместување: Внатрешна
Име На Модел: За ФОЛКСВАГЕН БМВ Ford
Објектот Ширина: 4cm
Модел: ОЕМ
is_customized: Yes
Бренд Име: OKECAM
Тип: Други 3D Налепница
Пакување: Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница: Други
Материјал Тип: Microfibre , PP, Најлон
категорија: автомобил чистење со четка
Примена: Сите Автомобили
боја: Зелена+Бела
Карактеристики: мулти-функционални авто четка за чистење

Најдобрите понуди во категоријата