Висок квалитет на Проектор сијалица, POA-LMP125 за SANYO PLC-WTC500L / PLC-XTC50L / PLC-WTC500AL со оригинални светилка режач

Висок квалитет на Проектор сијалица, POA-LMP125 за SANYO PLC-WTC500L / PLC-XTC50L / PLC-WTC500AL со оригинални светилка

-88 %

DEN 1015.44

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: POA-LMP125
Бренд Име: LUMENS&ОЕМ
Долг Животен Век: добра осветленост
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
Светилка Живот: 2500-3000H
Тип На Светилка: Компатибилен голи светилка со домување
Гаранција: 180 дена
Dilively: 1-3 workdays
Употреба: бизнис/училиште/education/home

Најдобрите понуди во категоријата