Бавно Душата Езеро Сино Памук Цртан Филм Едрење Везени Завеси Деца Соба На Децата Tulle За Живеење Кујна, Спална Соба И Бебе

Бавно Душата Езеро Сино Памук Цртан Филм Едрење Везени Завеси Деца Соба На Децата Tulle За Живеење Кујна, Спална Соба

-26 %

DEN 288.00

Ново

Това е достапна

Големина: CONTACT US, W100cm x H270cm, W150cm x H270cm, W200cm x H270cm, W250cm x H270cm, W300cm x H270cm, W350cm x H270cm, W400cm x H270cm
Обработка: КУКИ, GROMMET ВРВОТ, Род Џеб, се Повлече Pleated Лента
Бренд Име: БАВНО ДУШАТА
Отворање и Затворање на Метод: Лево и Десно Biparting Отвори
Тип: Завесата
Функција: Висок Сенчење(70%-90%)
Техника: Ткаени
Применливи Прозорец Тип: Француски Прозорецот
Инсталација Тип: Страна Инсталација
Обработка Додатоци Цена: Вклучени
Материјал: Полиестер / Памук
Шема: Извезена
Стил: Медитеранот
Локација: прозорецот
Формат: Електричен
Шаблон Тип: Цртан филм
is_customized: Yes
Број На Модел На: CLS-752
Употреба: Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Текстурата на материјалот: Памук, Полиестер, Лен
Ткаенина Директорот Компонента: Лен
Ткаенина директорот компонента содржина: Осумдесет
Ткаенина состав: Памук
Ткаенина Содржина: Дваесет
Технологија: Собираат, Везови
Функција: засенчување
Боја: езеро сино
Ширина: Two Hundred And Eighty

Најдобрите понуди во категоријата