Ратан Накит складирање организатор кутија за чај торта калај складирање кутија храна садовите за складирање Домашна организација Складирање чај Кутии, Кутии за

Ратан Накит складирање организатор кутија за чај торта калај складирање кутија храна садовите за складирање Домашна

-40 %

DEN 1299.36

Ново

Това е достапна

Големина: L
Тип: Чување На Кутии & Кантите
Стил: Модерна
Бренд Име: Fedorenko
Техника: Сјајни
Број На Модел На: Складирање кутија
Обликот: Круг
Материјал: Ратан
Решетки Количина: 1
Капацитет: 8L
Спецификација: Diameter
Производот: чај кутија
Оптоварување: 15kg
Производот: накит кутија
Капацитет: 21-40 парчиња на бонбони Алпите
Материјал: Виетнамски Есен Ратан
Употреба: чај храна накит дребулии
Стил: Европа
Број На Модел На: Чување На Кутии & Кантите
Шема: Лента
Создавањето Метод : 100% рачно изработени
Тежина: 500g
Објектот: Круг керамички чај торта кутија

Најдобрите понуди во категоријата