S550 Стакло Големина:24+18Фит За Рено megane 2 3/5D (2006-2008) Wiper стојат Limpador de para brisa

S550 Стакло Големина:24+18Фит За Рено megane 2 3/5D (2006-2008) Wiper стојат Limpador de para brisa

-58 %

DEN 551.76

Ново

Това е достапна

Објектот Должина: LHD, RHD
Специјални Функции: избрише дождот и водата на ветробранот
Материјал Тип: гума, железо и пластични
Објектот Ширина: 10cm
Бренд Име: JOYVIEW
За Возило Брендови/Модел: Рено
Megane-Година: 2007,2008,2006
Објектот Тежина: 0.6kg
Рено Модел: Megane
Објектот Висина: 10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Име На Модел: S550
Големина: 24+18(ИНЧЕН)
делови: бришачите
ЕЛА ЗА 1: За Рено megane 2 3/5D
Година: 2006-2008
природата: Автомобилската дел
Природни: автомобил додаток
боја: Црна
адаптер: Специфични

Најдобрите понуди во категоријата