1pc Нова Ажурирана Верзија Долга Низа Метро Злато Сребро Бакар Дијамант Метал Детектор на Метал голем дострел Детектор VR9000

1pc Нова Ажурирана Верзија Долга Низа Метро Злато Сребро Бакар Дијамант Метал Детектор на Метал голем дострел Детектор

-90 %

DEN 13530.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: YunlinLi
Излез Тип На: /
DIY Материјали: Електрични
Број На Модел На: VR9000
Тежина: 7800 g
Работни Напојување: 9-12 DC (V)
Преглед Димензија: 350*315*160 мм
Откривање длабочина: 30-50 m
Опсег на пребарување: 1600 M
Максимална одржлива енергија: 1500ma
Рамна стапка на опсег: 500 MHz +-220
Температура на чување: -40-+85 степен
Работна температура: 0-95% без кондензација

Најдобрите понуди во категоријата