Злато Полиран Месинг Две Држела Ѕид Монтирани Clawfoot Када Тапа Миксер Допрете Телефонски Стил Рачни Туш Главата во Собата atf134

Злато Полиран Месинг Две Држела Ѕид Монтирани Clawfoot Када Тапа Миксер Допрете Телефонски Стил Рачни Туш Главата

-34 %

DEN 2879.76

Ново

Това е достапна

боја: Жолта
Тип: Бања & Туш Чешми,када тапа сет
Големина: 131-200mm
Изложени B & S Тапа Функција: Без Лизгачот На Лентата За
Тип: Фиксна Поддршка Тип
Број На Модел На: atf134
Инсталација Тип: Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал: Керамички
Површински Третман: Полиран
Број на Рачки: Двојна Рачка
Ладно/Топла Вода Контрола Тип: Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето: Дувачкиот
Бања & Туш Тапа Тип: Изложени B & S Чешми
Стил: Класичен

Најдобрите понуди во категоријата