Длабоко Црвена LED ЧИП 1W/3W 10W/20W/30W/50W/100W Led Расте Чип.Epistar led чип широк спектар 400nm-840nm за внатрешна растение расте 1PCS

Длабоко Црвена LED ЧИП 1W/3W 10W/20W/30W/50W/100W Led Расте Чип.Epistar led чип широк спектар 400nm-840nm за внатрешна

-22 %

DEN 220.80

Ново

Това е достапна

Wattage: 10PCS 1W, 10PCS 3W, 4PCS 10W, 1PCS 20W, 1PCS 30W, 1PCS 50W, 1PCS 100W, 1PCS 100W Bridgelux
Тип На Објект: Топката
Број На Модел На: LRT1509
Бренд Име: Tightsen-Home
Број На Модел На: LED Светилка Чип 1 W / 3 W / 10 W / 20 W / 30 W / 50 W / 100 W
Тип На Објект: Расте Светла
Бранови должини: 400nm-840nm
тековната: 1.5 а
Напон: 3.0-3.6V/9-11V/30-36V
Гаранција: 3 Години
Животен век: 50000H
Примена: Хидропоника / DIY LED Расте Светлина / Затворен Растенијата
Боја на односот на: Широк Спектар 400nm-840nm
Жица: чиста 1.2 mm злато жица

Најдобрите понуди во категоријата