Планината и Реката сликарство Кинески копчето за сликање пејзаж уметност сликарство дома декорација слика 041714

Планината и Реката сликарство Кинески копчето за сликање пејзаж уметност сликарство дома декорација слика 041714

-52 %

DEN 480.00

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 100cmx30cm, 140cmx45cm
боја: Жолта пакет, Зелен пакет
Материјал: Свила
Стил: Традиционален Кинески
Тип: Платно Printings
Техника: Спреј Сликарство
Рамка: No
Обликот: правоаголник
Бренд Име: TCSP
Предмети: Пејзаж
Рамка на режимот: скролувајте сликарство
Форма: Станот
оригиналниот: No
Поддршка База: Свила
Медиум: мешани
Тип: Печатени
Шема: Цртан филм
Calligraphy и сликарство тип: Кинески сликарство

Најдобрите понуди во категоријата