beler 30мм 2.5 m Надворешноста на Автомобилот Хром Адхезивна Лента Скриј Лента Калапи Стил Декорација За ФОЛКСВАГЕН Ауди Форд, БМВ Hyundai Chevrolet

beler 30мм 2.5 m Надворешноста на Автомобилот Хром Адхезивна Лента Скриј Лента Калапи Стил Декорација За ФОЛКСВАГЕН

DEN 239.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Стил Украси
Материјал Тип: високо квалитетна ABS пластика, со тројно хром финиш
Бренд Име: beler
Модел Година: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Објектот Ширина: 3cm
Објектот Тежина: 382g
Објектот Должина: 25cm
боја: Сребро.
Објектот се вклучени: Хром Лента x 1
Компатибилен 1: За ФОЛКСВАГЕН Поло / Голф / Зајакот / Jetta / Tiguan
Компатибилен 2: За Audi A4 / A6 /A8 / П5 / Q7
Компатибилен 3: за Форд фокус Kuga Fiesta Mustang Explorer
Компатибилен 4: за BMW F01 F10 F30 F35 F18 1 2 3 4 5 6 Серија
Компатибилен 5: За Toyota RAV4 / Camry / Сиена / YARIS / Highlander / е корола
Компатибилен 6: За Киа Рио / Sportage / Оптима / Душа / Форте
Компатибилен 7: За Hyundai ix35 Tucson / Solaris / Elantra / Акцентот / sonata
Компатибилен 8: За Рено Duster / Логан / Sandero

Најдобрите понуди во категоријата