Бамбус Заеднички Шема Нерѓосувачки Челик Пиво Кафе, Чај, Млеко, Вино, Чаши, Чаши Двоен Слој Vaccum Топлинска Изолација Шише Drinkware

Бамбус Заеднички Шема Нерѓосувачки Челик Пиво Кафе, Чај, Млеко, Вино, Чаши, Чаши Двоен Слој Vaccum Топлинска Изолација

-2 %

DEN 469.92

Ново

Това е достапна

Капацитет: 300 ml, 430 ml
Drinkware Тип: Чаши
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На: Drinkware-568
Додатоци: Со Никој
Спецификација: 1
Функција: Еко-Пријателски,Порибено,Не Превртена
Стил: Краток
Метал Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Обликот: Handgrip
Тип: На Пример Шолји Кафе

Најдобрите понуди во категоријата