4 Вилица 80mm Струг Чак 3 Четири-Вилицата Независни Чак K72-80 M6 за CNC Струг Нови

4 Вилица 80mm Струг Чак 3 Четири-Вилицата Независни Чак K72-80 M6 за CNC Струг Нови

DEN 1008.00

Ново

Това е достапна

Број на Вилиците: 4
моќност: упатство
Бренд Име: ToAuto
Број На Модел На: K72-80
Потекло: Кина
Гаранција: 12 месеци
Дијаметар: 80mm

Најдобрите понуди во категоријата