Висок Квалитет 2 ПАРЧИЊА Батерија за Hitachi 14.4 V EB1414S ИО 1412S, ИО 1414, ИО 1414L, ИО 1414S C-2, CJ 14DL, DH 14DL

Висок Квалитет 2 ПАРЧИЊА Батерија за Hitachi 14.4 V EB1414S ИО 1412S, ИО 1414, ИО 1414L, ИО 1414S C-2, CJ 14DL, DH

-68 %

DEN 1439.76

Ново

Това е достапна

Големина: Prismatic
Номиналниот Капацитет: 1350mAh
Број На Модел На: 14.4 V EB1414S ИО
Бренд Име: ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Поставете Тип: Само Батерии
Тип: Ni-CD
Замена На Батеријата: Yes
Пакет: Пакет 1
Батеријата Број: 2
Замена На Батеријата: Yes

Најдобрите понуди во категоријата