Кина NEMA52 Stepper колекции 1.2 Степен 35Nm 6.9 На 130mm 3 Фаза Микро Stepper Моторни Возачот И Моторни Комплет 3M2280-10A+130BYGH350C

Кина NEMA52 Stepper колекции 1.2 Степен 35Nm 6.9 На 130mm 3 Фаза Микро Stepper Моторни Возачот И Моторни Комплет 3M2280-10A+130BYGH350C

DEN 7407.60

Ново

Това е достапна

Тип: Хибрид
Чекор Агол(степени): 1.2 степен
Тековната / Фаза: 6.9 На
Фаза: 3
Одржување На Вртежен Момент: 35Nm
Број На Модел На: 3M2280-10A+130BYGH350C
сертификација: CE
Бренд Име: ToAuto
Потекло: Кина
Гаранција: 12 месеци

Најдобрите понуди во категоријата