А1 Модерната црно/бело pendant светла минималистички Caravaggio Caravaggio светилка развоен стручњак на trigeminal алуминиум Ресторан pendant светилки FG905

А1 Модерната црно/бело pendant светла минималистички Caravaggio Caravaggio светилка развоен стручњак на trigeminal

DEN 1632.00

Ново

Това е достапна

Wattage: D20cm H27cm, D24cm H32cm, D40cm H54cm
Тип На Објект: Pendant Светла
Број На Модел На: 10
Извор На Енергија: AC
Абажур Боја: Зелена,Бела,Црна,Жолта
Инсталација Тип: кабелот pendant
База Тип: E27
Место: Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Е Светилки Вклучени: No
Бренд Име: WINZSC
Напон: 90-260V
Примена: Foyer
Тело Материјал: Алуминиум
Техника: Перфориран
Осветлување Област: 15-30square метри
Е dimmable: No
Стил: Арт Деко
Материјал: Алуминиум
Гаранција: 1
Извор На Светлина: Блескаво Светилки
сертификација: CCC
Број на извори на светлина: 1
Заврши: 1
Тип На Прекинувач: Други

Најдобрите понуди во категоријата