100pcs/многу Мешани печатење во Боја мачка девојка украсни копчиња за шиење занает декоративни додатоци трговија на големо

100pcs/многу Мешани печатење во Боја мачка девојка украсни копчиња за шиење занает декоративни додатоци трговија на

-60 %

DEN 80.40

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Копчиња
Техника: Обоена
Функција: Мие,Без Никел,Хемиско Чистење
Копчето Тип: 2-Дупки Копчето
Број На Модел На: Pc03m-018
Пластични Тип: PE
Бренд Име: Niucky
Обликот: Круг
Декорација: Mesh
Стил: Месо тело
Материјал: Пластични
Големина: 15mm
боја: Мешани бои( случаен)

Најдобрите понуди во категоријата