Maximumcatch Популарни Подароци Риболов Алатка Додаток 10 Бои Риболов Nipper Риболов Линија Clipper Риболов Справи Со Кутија

Maximumcatch Популарни Подароци Риболов Алатка Додаток 10 Бои Риболов Nipper Риболов Линија Clipper Риболов Справи

-91 %

DEN 59.76

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: Риболов Clipper
Со Backrest или Не: No
Позиција: Езеро
Род Материјал: Јаглерод Род
Бренд Име: MAXIMUMCATCH
Со Стигнале Нога или Не: No
Род Должина: 2.7 m
Риболов Прачка Категорија: Мува Риболовен Стап
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Нерѓосувачки Челик
боја: 10 бои
Количина: 1pc

Најдобрите понуди во категоријата