Нови 4.3 инчен 4Wire Resistive екран на Допир Панел Digitizer Екран За Остриги Chrom 1000 GPS Бесплатен превозот

Нови 4.3 инчен 4Wire Resistive екран на Допир Панел Digitizer Екран За Остриги Chrom 1000 GPS Бесплатен превозот

-90 %

DEN 132.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: HengChu
Број На Модел На: 1000
Екран Тип: Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Тип На Производ: Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд: За Остриги

Најдобрите понуди во категоријата