Сезонски Daisy Цвеќиња Doormat Затворен Отворено Пролет Приказ На Домашната Врата Душеци За Дневна Соба И Спалната Соба Кратко Кадифен Ткаенина Патосници

Сезонски Daisy Цвеќиња Doormat Затворен Отворено Пролет Приказ На Домашната Врата Душеци За Дневна Соба И Спалната

-82 %

DEN 276.96

Ново

Това е достапна

Употреба: Кат,Отворено,Автомобил,Маса,Врата,Бар,Вежбање,Голф,Бања
Функција: Навремено-Отпорни,Отпорни На Корозија-Отпорни,Анти-Лизга,Лепило-Заштитна,Анти-Бактерии
Возрасна Група: Возрасни лица
Примена: Затворен Отворено Пред Врата
Шема: Печатени
Техника: Машина Направени
Стил: Модерна
Шаблон Тип: Цртан филм
Спецификација: 40x60Cm 45x75Cm
Број На Модел На: DMMR20150592
Тепих Продажба: Заврши Тепих (парче)
Материјал: краток кадифен ткаенина
дизајн: Цвеќиња
Примена: Livingroom Бања Кујната, Ходникот

Најдобрите понуди во категоријата