Микроскоп За Деца 1 Сет Микроскоп за Полнење Лабораторија 100X-1200X Дома Училиште Образовни Подарок Играчка За Деца, Момчиња и Девојки Студентите.

Микроскоп За Деца 1 Сет Микроскоп за Полнење Лабораторија 100X-1200X Дома Училиште Образовни Подарок Играчка За Деца,

-80 %

DEN 335.76

Ново

Това е достапна

Зголемување На Односот На: 500X & Под
Бренд Име: TEUMI
Број На Модел На: Q2C0151
Материјал: Пластични
Drawtube: 00
Теорија: 00

Најдобрите понуди во категоријата