Универзална М5 Мотоцикл Шофершајбната Скок Завртки Завртка Ореви Завртки За ЈАМАХА FZ6 /600 FAZER /S2 2004 2005 2006 2007 2008 2009

Универзална М5 Мотоцикл Шофершајбната Скок Завртки Завртка Ореви Завртки За ЈАМАХА FZ6 /600 FAZER /S2 2004 2005 2006

DEN 239.76

Ново

Това е достапна

боја: портокалова, зелена
Бренд Име: YOWLING
Motobike Направи: Kawasaki,Ducati,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Име На Модел: ПА-WB-002
Објектот Должина: 0inch
Објектот Ширина: 0inch
Објектот Висина: 0inch
Објектот Тежина: 0kg
Материјал Тип: CNC алуминиум
Тип На Објект: Опфаќа & Украсни Украси
is_coustomized: Yes
Бои: Црно/Сино/Gold/Red/Сребрена
Функција: Мотоцикл Шофершајбната Скок Завртки Завртка
Место на Производство: Кина

Најдобрите понуди во категоријата