NOKOTION BA41-01898A BA41-01900A За Samsung NP550 NP550P5C Лаптоп плоча HD4000 GeForce GT650M BA92-09094A BA92-09094B

NOKOTION BA41-01898A BA41-01900A За Samsung NP550 NP550P5C Лаптоп плоча HD4000 GeForce GT650M BA92-09094A BA92-09094B

DEN 2827.44

Ново

Това е достапна

Пристаништа: Wifi,USB 2.0,Ethernet
Примена: Лаптоп
Тип Socket: Слот 1
Број На Модел На: NP550 NP550P5C
Објектот Состојба: Користи
Форма Фактор: CEB
Хард Диск Интерфејс: SATA
Пакет: Yes
Меморија Тип: DDR3
FSB / ХТ: Стандард
Почетен Датум: 2011
Со ПРОЦЕСОРОТ: No
Бренд Име: NOKOTION
Форма Фактор: ATX
Чипсет: A55
Меморија канал: Двојно
Максимална Ram Капацитет: 8 GB

Најдобрите понуди во категоријата