Трговија на големо 100 26AWG 3P JR Futaba серво продолжување кабел жица кабелот доведе продолжен жици конектор за DIY RC хеликоптер автомобил летало

Трговија на големо 100 26AWG 3P JR Futaba серво продолжување кабел жица кабелот доведе продолжен жици конектор за

-88 %

DEN 672.00

Ново

Това е достапна

боја: БРАТЧЕ 100, 100 BRW
Употреба: Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри: Вредност 2
Бренд Име: Dreameagle
Надградба На Делови/Додатоци: Адаптер
Алатка Материјали: Сечење
РК Делови и Accs: Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути: Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди: Servos
За Возило Тип: Хеликоптери
Број На Модел На: 26awg силикони жица
Материјал: Силикони
Големина: 26AWG
Должина: 100M
Име: силиконски wire кабел

Најдобрите понуди во категоријата