2pc Висока Јачина 5mmx30mmx560mm Мешани Fiberglass Лак Екстремитети за DIY Лак Wargame Стрелаштво Снимање

2pc Висока Јачина 5mmx30mmx560mm Мешани Fiberglass Лак Екстремитети за DIY Лак Wargame Стрелаштво Снимање

DEN 287.76

Ново

Това е достапна

Употреба: Лов
Број На Модел На: TP0197BD2
Тип: Лак & Стрелка Сет
Бренд Име: МАК
Должина: 56cm
Дебелина: 5mm
Ширина: 30mm

Најдобрите понуди во категоријата