Мотоцикл Обтекател Гром Завртка Fastener Фиксација За kawasaki z800 спортските z800 автомобил-опфаќа ktm duke 390 mt07 kawasaki z750 tmax

Мотоцикл Обтекател Гром Завртка Fastener Фиксација За kawasaki z800 спортските z800 автомобил-опфаќа ktm duke 390

-84 %

DEN 911.76

Ново

Това е достапна

боја: зелена, црна, Златна, Сребрена, Црвена, Сина
Име На Модел: РА-FB-001
Motobike Направи: Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Објектот Висина: 0inch
Бренд Име: ZRIHE
Објектот Тежина: 0kg
Материјал Тип: CNC алуминиум
Објектот Должина: 0inch
Објектот Ширина: 0inch
Тип На Објект: Опфаќа & Украсни Украси
Fitment1: CNC алуминиум
Е Прилагодена: Yes
Бои: сино/портокал/црна/зелена/gold/red/сребрена
Материјал Тип: CNC алуминиум
Количина: 1set
Fitment: за ХОНДА CBR250 CBR400 CBR600 CBR1000 CBR1100 2008-2015
пакет mail: Yes
Место на Потекло: Кина

Најдобрите понуди во категоријата