SUNYIK Зелена Титаниум Обложена Кристал Рок Кварц Кластер Geode Druzy Gem Камен Дома Декорација Примерок

SUNYIK Зелена Титаниум Обложена Кристал Рок Кварц Кластер Geode Druzy Gem Камен Дома Декорација Примерок

DEN 191.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Пакување & Екран
Материјал: Кристално
Број На Модел На: V
Големина Детали(Приближно): 30x17x15mm-70x45x60mm
Количина: 1pc
Тежина(Приближно): 35-130 Грам/Pc
Состојба: Нови

Најдобрите понуди во категоријата