beibehang Обичај големи мурали high - definition вода за производство ТВ во спалната соба позадина ѕид слики за позадина

beibehang Обичај големи мурали high - definition вода за производство ТВ во спалната соба позадина ѕид слики за позадина

-2 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 1m2
Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал: Растенијата
Функција: Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип: Природен Материјал Позадини
Број На Модел На: 123
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Бренд Име: beibehang
Материјал: Растенијата
Шема: Персоналните Прилагодување
is_customized: Yes
Употреба: дневна соба
Површински Третман: Печатени
Стил: Класичен
боја: 14899239

Најдобрите понуди во категоријата