Замена Контролер 710 Дизел Мотор Електрични Control Panel

Замена Контролер 710 Дизел Мотор Електрични Control Panel

-80 %

DEN 2280.00

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 710
is_customized: Yes
Место на Потекло: Fujian, Кина (Копно)
Број На Модел На: 710
Максимална Оперативни Тековната: 180mA во 12V, 190mA на 24V
Максималниот Режим На Струја: 145mA во 12V, 150mA на 24V
Фреквенција: 50/60Hz
Работна состојба: -30 до +70 целзиусови степени Степен
DC снабдување: 8 V до 35 V Континуирано

Најдобрите понуди во категоријата