литиум јон батерии 2800mAh 3660124 3.7 V полимер батерија 3660125 Таблет КОМПЈУТЕР учење машина видео игра IPAQ СРЕДИНАТА

литиум јон батерии 2800mAh 3660124 3.7 V полимер батерија 3660125 Таблет КОМПЈУТЕР учење машина видео игра IPAQ СРЕДИНАТА

-90 %

DEN 263.76

Ново

Това е достапна

Големина: Prismatic
Тип: Li-полимер
Бренд Име: Easylander
Поставете Тип: Само Батерии
Број На Модел На: 3660124
Батеријата Број: 1pcs
Номиналниот Капацитет: 2800mah
Батеријата Својства: Брендот на оригиналниот
Функција: Батерија
Volt: 3.7
користат за: bluetooth слушалки 3D стакло Smart хривнија
Номиналниот Капацитет: 2800mah
Околу тежина: 26g
Сопствени приклучоци: 10 може да се прилагоди
Циклус на животот: 500-700 циклуси
Максимална батеријата празнење фактор: 1C Хеликоптер не е достапна

Најдобрите понуди во категоријата