Beading Монистра Досадна полски Стаклени Монистра За Накит Одлуки Пурпурна Шарм Круг Монистра 2 mm Дупка Нараквици Жените 6-12mm

Beading Монистра Досадна полски Стаклени Монистра За Накит Одлуки Пурпурна Шарм Круг Монистра 2 mm Дупка Нараквици

-100 %

DEN 133.68

Ново

Това е достапна

Објектот Дијаметар: 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: OAAPAAQ
Објектот Тежина: 21g/38g/57g/80g
Надворешниот Дијаметар: 10mm
Број На Модел На: NBD200
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Материјал: Стакло
Количина: 63/47/37/32pcs
дупка: 2mm
Големина: 6/8/10/12mm
Материјал: Стакло
боја: Виолетова

Најдобрите понуди во категоријата