CISS мастило во резервоарот Универзално мастило снабдување една системот се користи во сите кертриџ 803 131 130 122 60 61 63 62 45 78 901 802 22 инк-џет печатач, diy ciss

CISS мастило во резервоарот Универзално мастило снабдување една системот се користи во сите кертриџ 803 131 130 122

DEN 326.40

Ново

Това е достапна

Тип: Континуирано Мастило Снабдување Систем
Компатибилен Бренд: HP
боја: C
Бренд Име: боја welbo
Број На Модел На: Универзална сите 4 боја инкџет печатач
Компатибилен Печатач Тип: инк-џет печатач
Најголемиот Дел Од Пакување: Yes
ciss: Празен
кертриџ: no
чип: no

Најдобрите понуди во категоријата