GNX10265 Реално Чиста 925 Фунта Сребрен Ѓердан Црна Кристал Отвори Љубов Срцето Приврзоци Ѓердани Луксузни Накит За Жените

GNX10265 Реално Чиста 925 Фунта Сребрен Ѓердан Црна Кристал Отвори Љубов Срцето Приврзоци Ѓердани Луксузни Накит

-70 %

DEN 424.80

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: GNX9875
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
Функција: Расположение Tracker
Синџир Тип: Линк Синџир
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Pendant Големина: 29*15mm
Обликотшема: Срцето
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
is_customized: Yes
Бренд Име: Ангел Свири
Материјал: Кубен Циркони
Потекло: Жеџијанг, Кина(Копно)
Пол: Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод: Годишнина, Ангажирање, Божиќ Подарок..
Тежина: 3.1g
Метал Тип: 925 Sterling silver
Синџир Тип: Rolo Синџир од 18 инчи Синџир крупни 1.2 mm
товарни: Бесплатен превозот

Најдобрите понуди во категоријата