2*12 КОМПЈУТЕРИ HP Чувствува Полирач комплет Накит полирање Burs за Полирање на Мувла, Легури, Метални, Накит, Камења, Тешко Дрво

2*12 КОМПЈУТЕРИ HP Чувствува Полирач комплет Накит полирање Burs за Полирање на Мувла, Легури, Метални, Накит, Камења,

-90 %

DEN 375.84

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Постави & Комплет
Големина: 12PCS/KIT
Број На Модел На: Z2001
Бренд Име: MAANGE
Количина: 12pcs
Материјал: Пластични
Тип: Абразивни Диск
Употреба: накит полирање
Burs дијаметар: 2.35 mm

Најдобрите понуди во категоријата