Fuser Филм Собранието за Canon MF 3110 3112 3240 3220 3228 3222 5530 5550 5730 5757 5770 LBP 3200 L390 L398 L408 110V & 220V

Fuser Филм Собранието за Canon MF 3110 3112 3240 3220 3228 3222 5530 5550 5730 5757 5770 LBP 3200 L390 L398 L408 110V

-60 %

DEN 831.84

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: За Canon imageCLASS MF3110 Fuser Филм Собрание
Бренд Име: SWZNPART
Тип: Други
Состојба: 90% нови(се користи)
Condition1: ве молиме, напишете ја вашата машина напон 110V или 220V по направи
CONDITION2: направи ред ако цел, без белешка ќе брод 220V.

Најдобрите понуди во категоријата