beibehang Сопствени 3D Фото Позадини Апстракт Цвет Мека Пак 3d Ѕид хартија Дневна Соба Троседот во ЖИВО Позадина Декоративни

beibehang Сопствени 3D Фото Позадини Апстракт Цвет Мека Пак 3d Ѕид хартија Дневна Соба Троседот во ЖИВО Позадина Декоративни

-16 %

DEN 672.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 1m2
Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција: Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип: Хартиените Тапети
Број На Модел На: 123
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Бренд Име: beibehang
Материјал: Растенијата
Шема: Персоналните Прилагодување
is_customized: Yes
Употреба: дневна соба
Површински Третман: Печатени
Стил: Класичен
луо: 16155819

Најдобрите понуди во категоријата