оригиналниот X302LA USB, SD читач на картички одбор X302LA/LJ_IO тест добар бесплатен превозот

оригиналниот X302LA USB, SD читач на картички одбор X302LA/LJ_IO тест добар бесплатен превозот

DEN 1008.00

Ново

Това е достапна

Тип: Додади На Картички,ЛАПТОП
Пакет: Yes
Интерфејс Тип: USB
Број На Модел На: Лаптоп
Бренд Име: ZYDNLP
Место на Потекло: Кина (Копно)
Гаранција: 6 monthes
Пакување: Antistatic Торба и Кутија

Најдобрите понуди во категоријата