2017 Мода 925 Sterling Silver Блескава Длабоко Сини Круг Кристал Pendant Ѓердан, Јасно CZ Ѓердани Colares Мода Накит

2017 Мода 925 Sterling Silver Блескава Длабоко Сини Круг Кристал Pendant Ѓердан, Јасно CZ Ѓердани Colares Мода Накит

-52 %

DEN 242.88

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Компатибилност: Сите Компатибилен
Бренд Име: BELAWANG
Обликотшема: Круг
Метали Тип: Сребро.
Број На Модел На: YX1YJ542_R
Приврзоци Тип: Solitaire
Пол: Жените
Материјал: Кубен Циркони
Стил: Тренди
is_customized: Yes
Функција: Декорација
Место на Потекло: гуангжу, Кина (Копно)
Подарок за: Девојка Пријател, Мајка, Сестра, Сопруга
Стил: Класични, Модерни, Мода
Повод: Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
фунта сребрен накит: 925 фунта сребрен ѓердан
pendant ѓердан: ѓердани за жени
превозот: бесплатен превозот или превозот
Пакување: Секој од Пакување Торба

Најдобрите понуди во категоријата