2017 Glizt Девојки Shoulderless венчаница Мушка Appliques Партија Tulle Принцезата Роденден се Облекуваат Првата Причест Gown за Девојки

2017 Glizt Девојки Shoulderless венчаница Мушка Appliques Партија Tulle Принцезата Роденден се Облекуваат Првата Причест

-2 %

DEN 1535.76

Ново

Това е достапна

Дете НИ Големина: 3T, 4T, 6, 8, 10, 12, 24M, 12M
Одделот За Името: Деца
Пол: Девојки
Бренд Име: LOTTLA TOGER
Фустани Должина: Глуждот Должина
Број На Модел На: 137
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета: Бал
Материјал: Полиестер,Памук
Sleeve Стил: Редовни
Шаблон Тип: Цврста
Вграден Градник: No
Јака: Shoulderless
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Стил: Европски и Американски Стил
Декорација: Appliques
1: vestido infantil
2: бебе девојка се облекуваат
3: девојки облека
4: девојки фустан
5: костимот
6: roupas infantis menina
7: бебе девојка фустани
8: девојка се облекуваат
9: девојки облека
погодни за сезоната: пролетта, летото, есента и зимата, четири сезоната

Најдобрите понуди во категоријата