Модерен ротирачки црно и бело Римски дигитални двојно титаниум хривнија челик кристал хривнија накит за жените

Модерен ротирачки црно и бело Римски дигитални двојно титаниум хривнија челик кристал хривнија накит за жените

DEN 167.76

Ново

Това е достапна

Метална боја: Злато-боја, Розово Злато во Боја, Платина Позлатен
Дијаметар: 56-58mm
Бренд Име: MOIKAMA
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Пол: Жените
Материјал: Кристално
Стил: Тренди
позлата: Злато-боја
Обликотшема: Круг
Број На Модел На: Рим-4
Поставување Тип: Тензија Поставување
Компатибилност: Сите Компатибилен
Функција: Расположение Tracker
Нараквици Тип: Пресечените алки
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: Женски Свадба Хривнија
Дијаметар: 18cm

Најдобрите понуди во категоријата