Dandeqi 2017 Нова Мода Едноставен маици за Мажи на Летните Мажите Краток Ракав Памук Tees Буква Т-маица за Машки M16077

Dandeqi 2017 Нова Мода Едноставен маици за Мажи на Летните Мажите Краток Ракав Памук Tees Буква Т-маица за Машки M16077

-42 %

DEN 208.80

Ново

Това е достапна

Големина: M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект: Блузи
Блузи Тип: Tees
Пол: Мажи
Продажба со Pack: No
Јака: О Деколте
Sleeve Должина(cm): Краток
Шаблон Тип: Писмо
Стил: Повик
Бренд Име: Dandeqi
Sleeve Стил: Природни
Ткаенина Тип: Broadcloth
Материјал: Памук
Маскирани: No
боја: црна,бела, вино и темно сина
Големина: M,L,XL,XXL,XXXL

Најдобрите понуди во категоријата