Ноктите Sterilizer Топол Воздух Висока Температура Дезинфекција Кабинет За Фризерски, Тетоважа, Нокти Алатка во Бањата Убавина

Ноктите Sterilizer Топол Воздух Висока Температура Дезинфекција Кабинет За Фризерски, Тетоважа, Нокти Алатка во Бањата

-56 %

DEN 2616.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Помине Уметност Опрема
Број На Модел На: NL-28BA
Големина: 32X17X15.5cn
Стоковните Квалитет, Сертификација: 3C,CE
Бренд Име: VamsLuna
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Големина на внатрешен резервоар: 25X12X6.5cm
Функција: Висока температура нокти sterilizer
Температура: 0C да 200C прилагодливи
ВНАТРЕШНИОТ ВОЛУМЕН: Околу 2L
Материјал: Нерѓосувачки Челик Тело + Дрво Рачка

Најдобрите понуди во категоријата