555868 3.7 V 2200mah најдобри батеријата бренд Големина таблета батеријата Со Заштита Одбор GPS Таблет КОМПЈУТЕР Дигитални Производи Бесплатен таблета

555868 3.7 V 2200mah најдобри батеријата бренд Големина таблета батеријата Со Заштита Одбор GPS Таблет КОМПЈУТЕР Дигитални

-90 %

DEN 155.76

Ново

Това е достапна

Големина: Prismatic
Тип: Li-полимер
Бренд Име: Easylander
Поставете Тип: Само Батерии
Број На Модел На: 555868
Батеријата Број: 1pcs
Номиналниот Капацитет: 2200MAH
Батеријата Својства: Брендот на оригиналниот
Функција: Батерија
Volt: 3.7 V
користат за: bluetooth слушалки 3D стакло Smart хривнија
Номиналниот Капацитет: 2200MAH
Околу тежина: 20g
Сопствени приклучоци: 10 може да се прилагоди
Циклус на животот: 500-700 циклуси
Максимална батеријата празнење фактор: 1C Хеликоптер не е достапна

Најдобрите понуди во категоријата