10pcs 24mm Кристал Вратата Копчиња И Рачки Кабинет се Повлече Стакло Knob Мини за Фиока се Справи со Кујна Шкафот Мебел Повлекува

10pcs 24mm Кристал Вратата Копчиња И Рачки Кабинет се Повлече Стакло Knob Мини за Фиока се Справи со Кујна Шкафот

-86 %

DEN 239.76

Ново

Това е достапна

боја: Бела, Сина, Розова
Тип: Мебел Справи & Knob
Стил: Европски
Материјал: Акрилик
Бренд Име: JEETOOH
DIY Материјали: Дрво
Број На Модел На: JC-AC08-1
is_customized: Yes
Теренот-ред Спецификации: Една Дупка
Примена: Совршен за фиока , кабинет ,ковчегот ,врата и др.

Најдобрите понуди во категоријата