Fuser Филм Собранието за Canon LBP 6000 6108 6010 6018 6030 6200 MF3010 L150 L170 L100 МФ 4410 4412 RM1-6872-000CN 110V & 220V

Fuser Филм Собранието за Canon LBP 6000 6108 6010 6018 6030 6200 MF3010 L150 L170 L100 МФ 4410 4412 RM1-6872-000CN

-60 %

DEN 831.84

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: За Canon imageCLASS LBP6000 Fuser Филм Собрание
Бренд Име: SWZNPART
Тип: Други
Состојба: 90% нови(се користи)
Condition1: ве молиме, напишете ја вашата машина напон 110V или 220V по направи
CONDITION2: направи ред ако цел, без белешка ќе брод 220V.

Најдобрите понуди во категоријата