TONGLING Полна Големина Студентите Почетник Виолина Мат Финиш Spruce Лице Јавор Виолина 1/4 1/8 1/2 3/4 4/4 Хинап Делови w/ Случај Лак

TONGLING Полна Големина Студентите Почетник Виолина Мат Финиш Spruce Лице Јавор Виолина 1/4 1/8 1/2 3/4 4/4 Хинап

-40 %

DEN 2639.76

Ново

Това е достапна

Големина: 4/4
Назад / Страна Материјал: Јавор
Fingerboard Материјал: Абонос
Број На Модел На: TL001-4B
Tailpiece Материјал: Zizyphus Jujuba
ГОРНИОТ МАТЕРИЈАЛ: Spruce
Лак Материјал: Бразил Дрво
Лицето Материјал: Spruce
Големина: 1/8 1/4 1/2 3/4 4/4

Најдобрите понуди во категоријата