Бесплатен Превозот Мода Со Лента Ѓердан Пакување Кутија 20pcs/многу 22.2*5.6*2.5 cm Кутија За Накит Pendant Екранот Пакување Кутија

Бесплатен Превозот Мода Со Лента Ѓердан Пакување Кутија 20pcs/многу 22.2*5.6*2.5 cm Кутија За Накит Pendant Екранот

DEN 1224.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Пакување & Екран
Материјал: Хартија
Објектот Висина: 2.5cm
Накит Пакување & Display Type: Сметководствена Случаи
Објектот Ширина: 5.6cm
Производ Карактеристики: ѓердан,pendant
Број На Модел На: DOU1731
Објектот Должина: 22.2cm
Објектот Тежина: 72g
боја: зелена,жолта,бела,црна,сива,розова
Големина: 22.2*5.6*2.5cm
Тежина: 72g
Користење на: ѓердан,pendant

Најдобрите понуди во категоријата