Ќебе plaid ќебе Plaids Топлина Мека Кадифен Париз, Франција Ајфеловата Кула Plaids на Софа Кревет Фрлиле ќебе Лесно Нега

Ќебе plaid ќебе Plaids Топлина Мека Кадифен Париз, Франција Ајфеловата Кула Plaids на Софа Кревет Фрлиле ќебе Лесно

-84 %

DEN 719.76

Ново

Това е достапна

Големина: 150x200cm, 125x200cm, 100x150cm
Измијте Стил: Механички Се Мијат
Стил: Европа
Бренд Име: HommomH
Употреба: Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Авион,Дома
Материјал: Полиестер / Памук
Постојаност На Боја (Одделение): 4
Сезоната: Пролет/Есен
Функција: Анти-Pilling,Преносни
Обликот: правоаголник
Број На Модел На: 342
одделение: одделение А
Тип: Корални Руно Ткаенина
Возрасна Група: Возрасни лица
Тежина: 800g
Шема: Печатени
Техника: Плетени
Шаблон Тип: Личност шема

Најдобрите понуди во категоријата