Мулти-Слој MC ND филтри сет (ND4/8/16/32) за DJI Фантом 4 Про Со Следење на број

Мулти-Слој MC ND филтри сет (ND4/8/16/32) за DJI Фантом 4 Про Со Следење на број

-84 %

DEN 1461.36

Ново

Това е достапна

Бренд Име: хари добро
Тип: DJI

Најдобрите понуди во категоријата